Späť

PUREA Moringový čaj – zelený

20 čajových sáčkov
veganeco
 10.90 visaVisa electronmastercardmaestrodiners
Čistá sila prírody bez tabletovacích látok v ekologickom balení, vhodné aj pre vegánov, diabetikov a celiatikov.

OVERENÉ SPOKOJNÝMI ZÁKAZNÍKMI

  • zvyšuje imunitu a pôsobí antibakteriálne
  • podporuje zdravie a sexuálnu potenciu
  • napomáha k ochrane pečene
  • 100% listy Moringy
  • Zdroj vyše 56 vitamínov, aminokyselín, minerálov, 46 antioxidantov

Magické listy Moringy majú obrovskú nutričnú hodnotu. Príroda im nadelila množstvo živín, ktoré sa v žiadnom inom prírodnom zdroji nenachádzajú. Moringa obsahuje vitamíny, minerály, omega-3, omega-6 a omega-9 mastné kyseliny. Sú jedným z najbohatších rastlinných zdrojov a jediným, ktorý obsahuje všetky potrebné esenciálne aminokyseliny. Živiny a vitamíny, ktoré obsahuje Moringa zabezpečujú správne fungovanie množstva biochemických reakcií, ktoré nonstop prebiehajú v ľudskom tele. Veľká väčšina z nich pôsobí ako antioxidanty a pomáhajú nám zbavovať sa škodlivých látok. Aminokyseliny sú potrebné pre rast a obnovu buniek v našom tele. Chlorofyl obsiahnutý v listoch Moringy prispieva k tvorbe hemoglobínu. Živiny, ktoré obsahuje Moringa môžu pomôcť organizmu posilniť jeho prirodzenú obranyschopnosť a v čase choroby nám dodať silu, ktorú potrebujeme k jej prekonaniu. Živiny v Moringe môžu pôsobiť na vzhľad našej pokožky a vlasov. Úživanie Moringy môže mať za následok viac energie, cítime sa mladší a vitálnejší a celkovo môže pôsobiť lepšie na náš zovňajšok.

Najvýznamnejšie vitamíny: A, C, D, E, K, B1, B2, B3, B5, B7,B9, B12.
Najvýznamnejšie minerály: Vápnik, horčík, fluór, molybdén, železo, mangán, sodík, draslík, selén, fosfor, zinok, síra, chróm.

Antioxidanty

Alanín, Aplha-karotén, arginín, beta-karotén, beta-sitosterol, kafenoylchinová kyselina, camperterol, karotenoidy, chlorofyl, chróm, delta 5-Avenasterol, delta 7 avenasterol, glutatión, histidín, indol octová kyselina, indolecetonitril, kaempferal, leucín, luteín, metionín, myristín, palmitová kyselina, prolamín, prolín, kvercetín, rutín, selén, treonín, tryptofán, xantíny, xantofyl, zeatin, zeaxantín.

Vitamíny

Vitamín C: Prispieva k udržaniu správneho fungovania imunitného systému počas intenzívnej telesnej námahy a po nej, k normálnej tvorbe kolagénu, k správnej funkcii krvných ciev, k správnej tvorbe kolagénu, k správnej funkcii kostí, k správnej tvorbe kolagénu, k správnej funkcii chrupaviek, k správnej tvorbe kolagénu, k správnej funkcii ďasien, k správnej tvorbe kolagénu, k správnej funkcii pokožky, k správnej tvorbe kolagénu, k správnej funkcii zubov, k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k správnemu fungovaniu nervového systému, k správnej funkcii psychiky, k správnemu fungovaniu imunitného systému, k ochrane buniek pred oxidačným stresom, k regenerácii redukovanej formy vitamínu E, zvyšuje vstrebávanie železa.

Vitamín A: Vitamín A prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, zohráva úlohu v procese špecializácie buniek.

Vitamín D: Vitamín D prispieva k správnemu vstrebávaniu/využitiu vápnika a fosforu, k normálnej hladine vápnika v krvi, k udržaniu zdravých kostí, k udržaniu správneho fungovania svalov, k udržaniu zdravých zubov, k správnemu fungovaniu imunitného systému, zohráva úlohu v procese delenia buniek.

Vitamín E: Vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Vitamín K: Vitamín K prispieva k správnej zrážanlivosti krvi, k udržaniu zdravých kostí.

Vitamín B2 (Riboflavín): Riboflavín prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k správnemu fungovaniu nervového systému, k zachovaniu zdravých slizníc, k udržaniu zdravých červených krviniek, k udržaniu zdravej pokožky, k udržaniu dobrého zraku, k správnej látkovej premene železa, k ochrane buniek pred oxidačným stresom, k zníženiu vyčerpania a únavy.

Vitamín B12: Vitamín B12 prispieva k správnej látkovej premene homocysteínu, k správnej funkcii psychiky, k správnej tvorbe červených krviniek, správnemu fungovaniu imunitného systému, k zníženiu vyčerpania a únavy, zohráva úlohu v procese delenia buniek.

Minerály

Vápnik: Vápnik prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi, k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k normálnemu fungovaniu svalov, k správnej neurotransmisii, k správnemu fungovaniu tráviacich enzýmov, zohráva úlohu v procese delenia a špecializácie buniek, je potrebný na udržanie zdravých kostí, je potrebný na udržanie zdravých zubov.

Horčík: Horčík prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy, k rovnováhe elektrolytov, k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k správnemu fungovaniu nervového systému, k správnemu fungovaniu svalov, k normálnej syntéze bielkovín, k správnej funkcii psychiky, k udržaniu zdravých kostí, udržaniu zdravých zubov, zohráva úlohu v procese delenia buniek.

Zinok: Zinok prispieva k správnej látkovej premene kyselín a zásad, k správnej látkovej premene sacharidov, k správnej kognitívnej funkcii, k správnej syntéze DNA, k plodnosti a správnej reprodukčnej funkcii, k správnej látkovej premene makronutrientov, správnej látkovej premene mastných kyselín, k správnej látkovej premene vitamínu A, správnej syntéze bielkovín, k udržaniu zdravých kostí, k udržaniu zdravých vlasov, k udržaniu zdravých nechtov, k udržaniu zdravej pokožky, k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi, k udržaniu dobrého zraku, k správnemu fungovaniu imunitného systému, ochrane buniek pred oxidačným stresom, zohráva úlohu v procese delenia buniek.

Železo: Železo prispieva k správnej kognitívnej funkcii, k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k správnej tvorbe červených krviniek a hemoglobínu. k správnemu prenosu kyslíka v tele, k správnemu fungovaniu imunitného systému, k zníženiu vyčerpania a únavy, zohráva úlohu v procese delenia buniek.

Fosfor: Fosfor prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k správnemu fungovaniu bunkových membrán, k udržaniu zdravých kostí, k udržaniu zdravých zubov.

Meď: Meď prispieva k udržaniu zdravých spojivových tkanív, k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k správnemu fungovaniu nervového systému, k zdravej pigmentácii vlasov, k správnemu prenosu železa v tele, k zdravej pigmentácii pokožky, k správnemu fungovaniu imunitného systému, k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Zloženie: 100% listy Moringy (Moringa Oleifera)

Odporúčané dávkovanie: tento čajík je ideálny doplnok k našim kaplsuliam ktoré je vhodné užívať denne.

Výrobok neni vhodný pre deti do 3ch rokov. Uchovávajte mimo dosah detí.